Harmonia - Cennik | Leczenie objawów depresji, demencji, psychologia dziecięca

Zakres praktyki - cennik

Konsultacje indywidualne

$ 100
  • Czas trwania: 50 minut
180 zł

Konsultacje online

$ 100
od 180 zł

Konsultacje dla młodzieży i rodziców

$ 100
  • Czas trwania: 50 minut
200 zł

Konsultacje dla par

$ 100
350 zł

* 2 pierwsze zajęcia BEZPŁATNE –  to czas na podjęcie decyzji o dołączeniu do grupy.

cennik psycholog warszawa praga południe

Grupy wsparcia

Harmonia – Pomoc Psychologiczna to jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie udzielamy wsparcia i profesjonalnej pomocy psychologicznej dla opiekunów osób cierpiących na choroby demencyjne, m.in. Alzheimera i Parkinsona.

 

W naszej poradni znajdą pomoc również początkujące matki, które nie odnajdują się w nowej sytuacji, nie radzą sobie z ciążącą na nich presją lub cierpią na depresję poporodową. Spotkania prowadzone są w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia.

cennik psycholog warszawa praga południe

Konsultacje Indywidualne

Oferta pomocy indywidualnej skierowana jest do osób cierpiących m.in. na depresję, zaburzenia psychiczne, ale także potrzebujących wsparcia z rozwiązaniem dowolnego problemu natury psychologicznej. Spotkania ze specjalistą pomagają w odnalezieniu jego prawdziwej przyczyny. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Szkolenia i warsztaty

W ramach prowadzonych szkoleń i warsztatów łączymy osoby z podobnym problemem i pomagamy im odnaleźć się w nowej sytuacji. Szkolenia kierujemy do osób indywidualnych, firm i instytucji. Przedstawiamy skuteczne rozwiązania i użyteczne metody. W naszej ofercie znajduje się również trening umiejętności rodzicielskich, który jest okazją do uzyskania praktycznych wskazówek popartych specjalistyczną wiedzą z zakresu psychologii dziecięcej i niemowlęcej.

 

ADRES

ul. Grochowska 175 m.33
04-111 Warszawa, Praga-Płd.

SZYBKA POMOC

+48 574 479 646
zarankiewicz.m@gmail.com